czwartek, 11 października 2012

KONIEC!

Sorry, ale już nie będę tu pisać, bo mam pamiętnik i tam będę wszystko pisać co tu pisałam. Sorryyy ...

środa, 3 października 2012

Wszystko


Hej, zdarzyło się trochę dużo przez te kilka dni więc napisze to wszystko w punktach -

  • Urodził mi się braciszek :D
  • Mam nowy plakat The Wanted
  • Znowu Conor Maynard jest moim drugim ulubionym piosenkarzem 
  • Babcia przyleciała tu na Islandię na dwa tygodnie 
  • Gdy jechałam z tatą po babcie na lotnisko o 3 w nocy w radiu leciała nowa piosenka The Wanted czyli I Found You (Bardzo się w tedy zdziwiłam bo nie ma teledysku do niej ani tej piosenki nie ma na płycie, więc po prostu w głowie sobie pomyślałam WTF) -
 

  • Znowu mam swojego ulubionego członka 1D. Jest a raczej są nimi Harry i Louis (Harry ponieważ jak by on nie był moim ulubionym członkiem zespołu to bym była jakąś dziwną ich fanką a Louis ponieważ jest bardzo i to bardzo śmieszny)
  •  Ymm babcia przywiozła te płyty z Polski które chciałam 
A i zmieniłam dzisiaj nazwę bloga na  I ωαѕ ℓσѕт тιℓℓ ι fσυи∂ уσυ! ale pewnie zmienię znowu, jak by co to jest tekst z piosenki I Found You. Nie mogę się doczekać teledysku! Muszę znaczy nie tylko ja bo cała TWFanMily czekać do 4 Listopada na teledysk oczywiście -.-' Wczoraj zrobiłam sama gif'a. Tak on wygląda - 


Ale widzę że coś się zepsuło no ale... pisze jak by co I Love You Like Love Song Baby! Dobra PaPa!

wtorek, 25 września 2012

Coś...

Hej, dzisiaj miałam wolne od szkoły więc pobawiłam się z moimi kuzynkami (one są siostrami). Byłyśmy na dworze potem do domu przyszłyśmy, pograłyśmy w Pet Party na www.gry.pl. Tylko że ja to nie wchodzę często na PP na www.gry.pl tylko ja gram na www.nk.pl bo tam mam 15 lvl, duży dom, dużo ubrań i dużo mebli. Co tu jeszcze? A mówiłam że mam w końcu plakat The Wanted? Chyba nie :) Nie jest najpiękniejszy no alee... ważne że mam. I mam jeszcze kilka takich dużych plakatów One Direction :D
Dobra muzyczka na koniec -


Kocham tą piosenkę ♥ PaPa!

piątek, 21 września 2012

Testy!

Hej,  nie dawno przyszłam ze szkoły. Wczoraj i dzisiaj mieliśmy takie testy. Wczoraj były z islandzkiego a dzisiaj z matematyki. Łatwe były ale taki jeden gościu co siedział koło mnie to mnie strasznie wkurzał. Na początku było tak - Pani powiedziała żeby telefony położyć na podłogę pod stołem znaczy przy tm co się siedzi ... no to odłożyłam ten telefon i przechodził koło mnie ten gościu i powiedział że ściągam. Potem ja usiadłam to znowu to powiedział to ja mu powiedziałam żeby się zamkną to on się zaśmiał. A to nie wszystko. Potem gadał z takim kolegą. I jeszcze później jak pani powiedziała że czas się skończył to jedna taka moja przyjaciółka co też koło mnie siedziała zaczeła do mnie mówić coś tam o książce co czytała (bo jak się skończyło to miało się czytać) to ten debil powiedział do nas żebyśmy nie gadały bo jeszcze niektórzy piszą test, to ja miałam karteczkę w piórniku to jej dałam to napisała to co miała mi powiedzieć a on powiedział żebyśmy nie rozmiawiały a przecież my nic nie mówiłyśmy. No normalnie debil przez duże D. Czasami jak ja i moja taka inna przyjaciółka jesteśmy na stołówce to jak ja go widzę to mówię do niej - On był debilem, jest debilem i zawsze będzie debilem. Tylko że po islandzku oczywiście.

Dobra teraz coś z innej beczki. Na www.gry.pl jest taka gra że można ubrać Selene Gomez czyli ta. No to to jest moja Selena -


Brzydka co nieee? No ale byle jak zrobiłam no i też nie jest w ogóle podobna do niej! Ta wiem trochę już za stara jestem  na takie gry (mam 12 lat) ale nudammm się :| Fajnie że dzisiaj piątek :) Może jakąś muzyczkę dammm??? Dammm muzyczkę -


PaPa!

wtorek, 18 września 2012

Zdjęcia mojej simki

Hej, wczoraj grałam sobie w Simsy i porobiłam kilka zdjęć.

To jest moja simka - 
Nazywa się Nareesha jakaś tam, mieszka sama i jest młodym dorosłym a i nie pracuje (Jeszcze) 


-------------------------------------------------------------



 
 


-------------------------------------------------------------



Tu jest Nareesha ze swoją przyjaciółką. Nie pamiętam jak się ona nazywa ale ją też zrobiłam. Nie mieszka z moją simką chociaż kiedyś może będą mieszkać razem.


-------------------------------------------------------------

Ten dom w tle to jest mój dom, sama go wybudowałam. Może jutro wrzucę jego zdjęcia.



 A tu Nareesha w bibliotece.




poniedziałek, 17 września 2012

Miley Cyrus i Conor Maynard.

Cześć, wcześniej mówiłam że moim ulubionym piosenkarzem jest Justin Bieber i Conor Maynard, i moja ulubiona piosenkarka jest Miley Cyrus i Ellie Goulding. Więc od wczoraj moim ulubionym piosenkarzem jest tylko Justin Bieber i moją ulubioną piosenkarką jest Ellie Goulding i Selena Gomez. Nadal jestem Smiler'ką ale trochę mniej no i też nadal jestem Mayniac'iem (Chyba tak się piszę???) Więc tak ... jestem Belieber'ką, Selenator'ką, Directioner'ką, członkiem TWFanMily (The Wanted), Smiler'ką, Mayniac'iem no i fanką Ellie Goulding (Nie wiem jak nazywają się jej fani, chyba nawet ich nie nazwała -.-')

PaPa!


sobota, 15 września 2012

Coś ...

Hej, nic się nie działo przez te 3 dni, no może to że polubiłam prawie wszystkich członków 1D (Nie polubiłam Liam'a) a i dzisiaj zjadłam Kinder jajko xD Muzyczkę -


Może nie wszyscy to posłuchają ale fani 1D powinni wiedzieć że to -


... jest tak naprawdę tą piosenka wcześniej czyli Chill Murray - Young Science ;) Jak to słuchałam to tak sobie myślałam " To tak za bardzo nie pasuje do 1D ". No i coś żeby się pośmiać -


Momenty na schodach najlepsze :D
PaPa!