ι ωαѕ ℓσѕт тιℓℓ ι fσυи∂ уσυ!
czwartek, 11 października 2012
KONIEC!
Sorry, ale już nie będę tu pisać, bo mam pamiętnik i tam będę wszystko pisać co tu pisałam. Sorryyy ...
środa, 3 października 2012
Wszystko
Hej, zdarzyło się trochę dużo przez te kilka dni więc napisze to wszystko w punktach -
- Urodził mi się braciszek :D
- Mam nowy plakat The Wanted
- Znowu Conor Maynard jest moim drugim ulubionym piosenkarzem
- Babcia przyleciała tu na Islandię na dwa tygodnie
- Gdy jechałam z tatą po babcie na lotnisko o 3 w nocy w radiu leciała nowa piosenka The Wanted czyli I Found You (Bardzo się w tedy zdziwiłam bo nie ma teledysku do niej ani tej piosenki nie ma na płycie, więc po prostu w głowie sobie pomyślałam WTF) -
- Znowu mam swojego ulubionego członka 1D. Jest a raczej są nimi Harry i Louis (Harry ponieważ jak by on nie był moim ulubionym członkiem zespołu to bym była jakąś dziwną ich fanką a Louis ponieważ jest bardzo i to bardzo śmieszny)
- Ymm babcia przywiozła te płyty z Polski które chciałam
A i zmieniłam dzisiaj nazwę bloga na I ωαѕ ℓσѕт тιℓℓ ι fσυи∂ уσυ! ale pewnie zmienię znowu, jak by co to jest tekst z piosenki I Found You. Nie mogę się doczekać teledysku! Muszę znaczy nie tylko ja bo cała TWFanMily czekać do 4 Listopada na teledysk oczywiście -.-' Wczoraj zrobiłam sama gif'a. Tak on wygląda -
Ale widzę że coś się zepsuło no ale... pisze jak by co I Love You Like Love Song Baby! Dobra PaPa!
wtorek, 25 września 2012
Coś...
Hej, dzisiaj miałam wolne od szkoły więc pobawiłam się z moimi kuzynkami (one są siostrami). Byłyśmy na dworze potem do domu przyszłyśmy, pograłyśmy w Pet Party na www.gry.pl. Tylko że ja to nie wchodzę często na PP na www.gry.pl tylko ja gram na www.nk.pl bo tam mam 15 lvl, duży dom, dużo ubrań i dużo mebli. Co tu jeszcze? A mówiłam że mam w końcu plakat The Wanted? Chyba nie :) Nie jest najpiękniejszy no alee... ważne że mam. I mam jeszcze kilka takich dużych plakatów One Direction :D
Dobra muzyczka na koniec -
Kocham tą piosenkę ♥ PaPa!
Dobra muzyczka na koniec -
Kocham tą piosenkę ♥ PaPa!
piątek, 21 września 2012
Testy!
Hej, nie dawno przyszłam ze szkoły. Wczoraj i dzisiaj mieliśmy takie testy. Wczoraj były z islandzkiego a dzisiaj z matematyki. Łatwe były ale taki jeden gościu co siedział koło mnie to mnie strasznie wkurzał. Na początku było tak - Pani powiedziała żeby telefony położyć na podłogę pod stołem znaczy przy tm co się siedzi ... no to odłożyłam ten telefon i przechodził koło mnie ten gościu i powiedział że ściągam. Potem ja usiadłam to znowu to powiedział to ja mu powiedziałam żeby się zamkną to on się zaśmiał. A to nie wszystko. Potem gadał z takim kolegą. I jeszcze później jak pani powiedziała że czas się skończył to jedna taka moja przyjaciółka co też koło mnie siedziała zaczeła do mnie mówić coś tam o książce co czytała (bo jak się skończyło to miało się czytać) to ten debil powiedział do nas żebyśmy nie gadały bo jeszcze niektórzy piszą test, to ja miałam karteczkę w piórniku to jej dałam to napisała to co miała mi powiedzieć a on powiedział żebyśmy nie rozmiawiały a przecież my nic nie mówiłyśmy. No normalnie debil przez duże D. Czasami jak ja i moja taka inna przyjaciółka jesteśmy na stołówce to jak ja go widzę to mówię do niej - On był debilem, jest debilem i zawsze będzie debilem. Tylko że po islandzku oczywiście.
Dobra teraz coś z innej beczki. Na www.gry.pl jest taka gra że można ubrać Selene Gomez czyli ta. No to to jest moja Selena -
Brzydka co nieee? No ale byle jak zrobiłam no i też nie jest w ogóle podobna do niej! Ta wiem trochę już za stara jestem na takie gry (mam 12 lat) ale nudammm się :| Fajnie że dzisiaj piątek :) Może jakąś muzyczkę dammm??? Dammm muzyczkę -
PaPa!
Dobra teraz coś z innej beczki. Na www.gry.pl jest taka gra że można ubrać Selene Gomez czyli ta. No to to jest moja Selena -
Brzydka co nieee? No ale byle jak zrobiłam no i też nie jest w ogóle podobna do niej! Ta wiem trochę już za stara jestem na takie gry (mam 12 lat) ale nudammm się :| Fajnie że dzisiaj piątek :) Może jakąś muzyczkę dammm??? Dammm muzyczkę -
PaPa!
wtorek, 18 września 2012
Zdjęcia mojej simki
Hej, wczoraj grałam sobie w Simsy i porobiłam kilka zdjęć.
To jest moja simka -
Nazywa się Nareesha jakaś tam, mieszka sama i jest młodym dorosłym a i nie pracuje (Jeszcze)
-------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------
Tu jest Nareesha ze swoją przyjaciółką. Nie pamiętam jak się ona nazywa ale ją też zrobiłam. Nie mieszka z moją simką chociaż kiedyś może będą mieszkać razem.
-------------------------------------------------------------
Ten dom w tle to jest mój dom, sama go wybudowałam. Może jutro wrzucę jego zdjęcia.
A tu Nareesha w bibliotece.
To jest moja simka -
Nazywa się Nareesha jakaś tam, mieszka sama i jest młodym dorosłym a i nie pracuje (Jeszcze)
-------------------------------------------------------------
Tu jest Nareesha ze swoją przyjaciółką. Nie pamiętam jak się ona nazywa ale ją też zrobiłam. Nie mieszka z moją simką chociaż kiedyś może będą mieszkać razem.
-------------------------------------------------------------
Ten dom w tle to jest mój dom, sama go wybudowałam. Może jutro wrzucę jego zdjęcia.
poniedziałek, 17 września 2012
Miley Cyrus i Conor Maynard.
Cześć, wcześniej mówiłam że moim ulubionym piosenkarzem jest Justin Bieber i Conor Maynard, i moja ulubiona piosenkarka jest Miley Cyrus i Ellie Goulding. Więc od wczoraj moim ulubionym piosenkarzem jest tylko Justin Bieber i moją ulubioną piosenkarką jest Ellie Goulding i Selena Gomez. Nadal jestem Smiler'ką ale trochę mniej no i też nadal jestem Mayniac'iem (Chyba tak się piszę???) Więc tak ... jestem Belieber'ką, Selenator'ką, Directioner'ką, członkiem TWFanMily (The Wanted), Smiler'ką, Mayniac'iem no i fanką Ellie Goulding (Nie wiem jak nazywają się jej fani, chyba nawet ich nie nazwała -.-')
PaPa!
PaPa!
sobota, 15 września 2012
Coś ...
Hej, nic się nie działo przez te 3 dni, no może to że polubiłam prawie wszystkich członków 1D (Nie polubiłam Liam'a) a i dzisiaj zjadłam Kinder jajko xD Muzyczkę -
Może nie wszyscy to posłuchają ale fani 1D powinni wiedzieć że to -
... jest tak naprawdę tą piosenka wcześniej czyli Chill Murray - Young Science ;) Jak to słuchałam to tak sobie myślałam " To tak za bardzo nie pasuje do 1D ". No i coś żeby się pośmiać -
Momenty na schodach najlepsze :D
PaPa!
Może nie wszyscy to posłuchają ale fani 1D powinni wiedzieć że to -
... jest tak naprawdę tą piosenka wcześniej czyli Chill Murray - Young Science ;) Jak to słuchałam to tak sobie myślałam " To tak za bardzo nie pasuje do 1D ". No i coś żeby się pośmiać -
Momenty na schodach najlepsze :D
PaPa!
Subskrybuj:
Posty (Atom)











