wtorek, 18 września 2012

Zdjęcia mojej simki

Hej, wczoraj grałam sobie w Simsy i porobiłam kilka zdjęć.

To jest moja simka - 
Nazywa się Nareesha jakaś tam, mieszka sama i jest młodym dorosłym a i nie pracuje (Jeszcze) 


-------------------------------------------------------------



 
 


-------------------------------------------------------------



Tu jest Nareesha ze swoją przyjaciółką. Nie pamiętam jak się ona nazywa ale ją też zrobiłam. Nie mieszka z moją simką chociaż kiedyś może będą mieszkać razem.


-------------------------------------------------------------

Ten dom w tle to jest mój dom, sama go wybudowałam. Może jutro wrzucę jego zdjęcia.



 A tu Nareesha w bibliotece.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz