To jest moja simka -
Nazywa się Nareesha jakaś tam, mieszka sama i jest młodym dorosłym a i nie pracuje (Jeszcze)
-------------------------------------------------------------
Tu jest Nareesha ze swoją przyjaciółką. Nie pamiętam jak się ona nazywa ale ją też zrobiłam. Nie mieszka z moją simką chociaż kiedyś może będą mieszkać razem.
-------------------------------------------------------------
Ten dom w tle to jest mój dom, sama go wybudowałam. Może jutro wrzucę jego zdjęcia.










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz