piątek, 21 września 2012

Testy!

Hej,  nie dawno przyszłam ze szkoły. Wczoraj i dzisiaj mieliśmy takie testy. Wczoraj były z islandzkiego a dzisiaj z matematyki. Łatwe były ale taki jeden gościu co siedział koło mnie to mnie strasznie wkurzał. Na początku było tak - Pani powiedziała żeby telefony położyć na podłogę pod stołem znaczy przy tm co się siedzi ... no to odłożyłam ten telefon i przechodził koło mnie ten gościu i powiedział że ściągam. Potem ja usiadłam to znowu to powiedział to ja mu powiedziałam żeby się zamkną to on się zaśmiał. A to nie wszystko. Potem gadał z takim kolegą. I jeszcze później jak pani powiedziała że czas się skończył to jedna taka moja przyjaciółka co też koło mnie siedziała zaczeła do mnie mówić coś tam o książce co czytała (bo jak się skończyło to miało się czytać) to ten debil powiedział do nas żebyśmy nie gadały bo jeszcze niektórzy piszą test, to ja miałam karteczkę w piórniku to jej dałam to napisała to co miała mi powiedzieć a on powiedział żebyśmy nie rozmiawiały a przecież my nic nie mówiłyśmy. No normalnie debil przez duże D. Czasami jak ja i moja taka inna przyjaciółka jesteśmy na stołówce to jak ja go widzę to mówię do niej - On był debilem, jest debilem i zawsze będzie debilem. Tylko że po islandzku oczywiście.

Dobra teraz coś z innej beczki. Na www.gry.pl jest taka gra że można ubrać Selene Gomez czyli ta. No to to jest moja Selena -


Brzydka co nieee? No ale byle jak zrobiłam no i też nie jest w ogóle podobna do niej! Ta wiem trochę już za stara jestem  na takie gry (mam 12 lat) ale nudammm się :| Fajnie że dzisiaj piątek :) Może jakąś muzyczkę dammm??? Dammm muzyczkę -


PaPa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz