Hej, dzisiaj miałam wolne od szkoły więc pobawiłam się z moimi kuzynkami (one są siostrami). Byłyśmy na dworze potem do domu przyszłyśmy, pograłyśmy w Pet Party na www.gry.pl. Tylko że ja to nie wchodzę często na PP na www.gry.pl tylko ja gram na www.nk.pl bo tam mam 15 lvl, duży dom, dużo ubrań i dużo mebli. Co tu jeszcze? A mówiłam że mam w końcu plakat The Wanted? Chyba nie :) Nie jest najpiękniejszy no alee... ważne że mam. I mam jeszcze kilka takich dużych plakatów One Direction :D
Dobra muzyczka na koniec -
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz