środa, 3 października 2012

Wszystko


Hej, zdarzyło się trochę dużo przez te kilka dni więc napisze to wszystko w punktach -

  • Urodził mi się braciszek :D
  • Mam nowy plakat The Wanted
  • Znowu Conor Maynard jest moim drugim ulubionym piosenkarzem 
  • Babcia przyleciała tu na Islandię na dwa tygodnie 
  • Gdy jechałam z tatą po babcie na lotnisko o 3 w nocy w radiu leciała nowa piosenka The Wanted czyli I Found You (Bardzo się w tedy zdziwiłam bo nie ma teledysku do niej ani tej piosenki nie ma na płycie, więc po prostu w głowie sobie pomyślałam WTF) -
 

  • Znowu mam swojego ulubionego członka 1D. Jest a raczej są nimi Harry i Louis (Harry ponieważ jak by on nie był moim ulubionym członkiem zespołu to bym była jakąś dziwną ich fanką a Louis ponieważ jest bardzo i to bardzo śmieszny)
  •  Ymm babcia przywiozła te płyty z Polski które chciałam 
A i zmieniłam dzisiaj nazwę bloga na  I ωαѕ ℓσѕт тιℓℓ ι fσυи∂ уσυ! ale pewnie zmienię znowu, jak by co to jest tekst z piosenki I Found You. Nie mogę się doczekać teledysku! Muszę znaczy nie tylko ja bo cała TWFanMily czekać do 4 Listopada na teledysk oczywiście -.-' Wczoraj zrobiłam sama gif'a. Tak on wygląda - 


Ale widzę że coś się zepsuło no ale... pisze jak by co I Love You Like Love Song Baby! Dobra PaPa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz