sobota, 15 września 2012

Coś ...

Hej, nic się nie działo przez te 3 dni, no może to że polubiłam prawie wszystkich członków 1D (Nie polubiłam Liam'a) a i dzisiaj zjadłam Kinder jajko xD Muzyczkę -


Może nie wszyscy to posłuchają ale fani 1D powinni wiedzieć że to -


... jest tak naprawdę tą piosenka wcześniej czyli Chill Murray - Young Science ;) Jak to słuchałam to tak sobie myślałam " To tak za bardzo nie pasuje do 1D ". No i coś żeby się pośmiać -


Momenty na schodach najlepsze :D
PaPa!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz