środa, 12 września 2012

Hej!

Hej. Dzisiaj w szkole mieliśmy tak jakby zawody w bieganiu. Ja przebiegłam 5 km (Tak 80% biegłam a te 20% szłam) Na weekendzie poszłam do sklepu z tatą żeby sobie kupić płytę, tak dokładnie to tą -


Szukałam, szukałam i szukałam ale i tak nie znalazłam -.- Ale tata poszedł to kasy i się zapytał czy jest ta płyta i ten facio co stał na kasie coś tam w komputerze sprawdzał i powiedział że jest więc poszliśmy tam gdzie miała być ona ale jej nie było więc wysłał jakąś dziewczynę do nas żeby poszukała z nami. Nie było więc ona poszła na zaplecze, wróciła bez płyty. Szukała z nami dalej. Okazało się że była schowana za jakąś inną płytą :) Boziu jak ja wtedy się ucieszyłam! Jutro Niall (Nialler) ma urodziny <Yeeeee> -

 
Hee mam taki plakat xD To na tyle , PaPa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz