Szukałam, szukałam i szukałam ale i tak nie znalazłam -.- Ale tata poszedł to kasy i się zapytał czy jest ta płyta i ten facio co stał na kasie coś tam w komputerze sprawdzał i powiedział że jest więc poszliśmy tam gdzie miała być ona ale jej nie było więc wysłał jakąś dziewczynę do nas żeby poszukała z nami. Nie było więc ona poszła na zaplecze, wróciła bez płyty. Szukała z nami dalej. Okazało się że była schowana za jakąś inną płytą :) Boziu jak ja wtedy się ucieszyłam! Jutro Niall (Nialler) ma urodziny <Yeeeee> -
Hee mam taki plakat xD To na tyle , PaPa.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz