sobota, 8 września 2012

^.^

Cześć, mam dla was coś fajnego (Ale bardziej dla fanów 1D). Więc jeśli chcesz takie zdjęcie ze swoim imieniem ... -

... albo takie ... -


... albo może i takie ... -


... napisz w komentarzu swoje imię i które zdjęcie chcesz a ja ci zrobię takie. Pewnie zastanawiacie się dla czego pisze wszędzie Weronika , to ja odpowiem - bo ja mam na imię Weronika ;) Mam jeszcze z Justin'em Bieber'em -


Jeśli chcesz takie to też napisz swoje imię w komentarzu. No to tyle , PaPa ;**

1 komentarz: