To teraz odpowiem na kilka pytań -
- Którego członka 1D lubię najbardziej - Wszystkich lubię no może oprócz Liam'a.
- Moja ich ulubiona piosenka - Podobają mi się wszystkie, nie mam jeszcze swojej ulubionej (Lubie ich dopiero od 2'óch dni)
- Kto moim zdaniem ma najlepszy głos - Zayn, Niall i Harry.
Akurat ją mają bo widziałam w jednym sklepie tu na Islandii. Może wie ktoś kiedy wyjdzie ta płyta -
Gdzieś czytałam kiedy ona wyjdzie ale nie pamiętam gdzie a nie chce mi się szukać :|
To PaPa :)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz