piątek, 7 września 2012

One Direction!

Od czego tu zacząć ... Może od tego że jestem DIRECTIONERKĄ (Tak chyba się pisze) Wiem, wiem pisałam o nich dużo dziwnych rzeczy które były może prawdą może nie prawdą (Miałam te wszystkie wiadomości z Viva-tv.pl) Dla przypomnienia to to jest 1D -


To teraz odpowiem na kilka pytań -

  • Którego członka 1D lubię najbardziej - Wszystkich lubię no może oprócz Liam'a.
  • Moja ich ulubiona piosenka - Podobają mi się wszystkie, nie mam jeszcze swojej ulubionej (Lubie ich dopiero od 2'óch dni) 
  • Kto moim zdaniem ma najlepszy głos - Zayn, Niall i Harry.
Jeśli chcesz zadać mi jakieś pytanie to napisz w komentarzu albo wyślij e-mali na adres - weronika00172@onet.pl ale lepiej napisz w komku. Co tu jeszcze ... a mam zamiar kupić sobie tą płytę -


Akurat ją mają bo widziałam w jednym sklepie tu na Islandii. Może wie ktoś kiedy wyjdzie ta płyta -


Gdzieś czytałam kiedy ona wyjdzie ale nie pamiętam gdzie a nie chce mi się szukać :| 
To PaPa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz