wtorek, 28 sierpnia 2012

SZKOŁA!

Hej. Od piątku chodzę już do szkoły :D Dzisiaj mieliśmy Duński (drugi raz) i powiem wam że jest nawet fajny chociaż uczę się już trzech języków (razem z Duńskim) -

  • Islandzkiego 
  • Angielskiego 
  • No i Duńskiego 
Trochę trudny w wymowie ale fajny jest. Wiecie co?! Za miesiąc przyleci moja babcia na Islandię <Yeeee :D>
Pytała się co mi przywieś, mówiłam że nic nie chce ale powiedziała że mi nic tak długo nie kupywała to jak mogłam się nie zgodzić.  To są żeczy które mi przywiezie bo tu na Islandii nie ma tego -

 xD
To -

 I to -


To są płyty jak by co ;) Mam na dzieje że kupiła te a nie jakieś inne :|

Gif na koniec -


Może jakiś fan The Wanted wie z kąt to jest ( Chodzi mi na YT)?
PaPa!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz