środa, 22 sierpnia 2012

Pojutrze do szkoły

Cześć, w Polsce nie wiem kiedy zaczyna się rok szkoły ale u mnie zaczyna się pojutrze. Mam już kupione zeszyty itp. Tylko muszę jeszcze kupić segregator i jeszcze coś takiego. Na szczęście nie muszę kupować książek ... Nie trzeba wydawać kasy.

Jutro mam na 10:30 rozpoczęcie roku (w Polsce będzie 12:30). A pojutrze na 08:10 do szkoły (w Polsce będzie 10:10 xD)

Może nie którzy znają aplikacje Instagram? -


To jest logo tej aplikacji. Jest bardzo fajna i w ogóle ... Miałam ją na telefonie (Tak miałam). Wszystko było pięknie aż do pewnego czasu. Jak chciałam opublikować jakieś zdjęcie to mi się niszczyło ... znaczy, jak gra się w Simsy do jak te ludziki sikają to pokazują się takie małe kwadraciki co nie ? No to mi się takie coś z tych zdjęć robiło jak publikowałam -.- Odinstalowałam ją i zainstalowałam taką inną podobną aplikacje, PicsArt -


Nazywam się tw_sexytime12 (w tej apce oczywiście). Publikuje tylko zdj The Wanted i ostatnio zaczełam robić to -


Dopiero jestem na dniu 2 xD Muzyczka -


Wcześniej mi się nie podobała ta piosenka ale teraz mi się podoba :)
Papa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz