Zaczynam -
Mam na imię Weronika i mam 12 lat (03.01.2000). Nie mieszkam w Polsce ale na Islandii. Mój ulubiony kolor to niebieski, zielony i czarny. Nie nawiedzę nosić spódnic. Mój ulubiony piosenkarz to Justin Bieber ale nie od początku go lubiałam tylko od jakiś 10 miesięcy go lubię xD a i mój drugi ulubiony piosenkarz to Conor Maynard (od kilku tygodni :D) Moja ulubiona piosenkarka to Miley Cyrus (od kąt miałam z 5 - 6 lat(ogl Hannah Montana)) Moja druga ulubiona piosenkarka to Ellie Goulding (od 2 dni) Mój ulubiony zespół to The Wanted (od 4-3 miesięcy) Pewnie się zastanawiacie dla czego nie lubię One Direction bo przecież 1D to 5x Bieber. Tam niby te piosenki to mają trochę fajne ale ... od czego tu zacząć. Ok po -
- 1. Totalnie skopiowali The Wanted, bo jeden członek TW jest z Irlandii i jedne członek 1D też jest z Irlandii.
- 2. Całują się ze sobą na koncertach (WTF?!?!)
- 3. Ktoś wrzucił wideo na YT jak Harry całuję się pod wpływem alkoholu z jakąś dziewczyną. I to tak całuje całuje ...
The Wanted -
Ellie Goulding -
Miley Cyrus (z nowym fryzem) -
Justin Bieber -
Conor Maynard -
I mój ulubiony członek The Wanted -
Nathan Sykes ♥
No i oczywiście Jay McGuiness ♥ -
Tyle chyba wystarczy , jak nie to wasz problem! PaPa ;***






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz