czwartek, 16 sierpnia 2012

Coś xxD

Hejo!!! Na początek piosenka -


JA CHCE JEJ PŁYTE!!! Wiecie coooo? Może na święta dostane Playstation3 Move i gre DanceStar Party xD Bo miałam dostać kompa ale drogie są strasznie. To wolę Psp3 za 69.000 kr (To też dużo ale mniej od kompa) a komp kosztuje z 80.000 kr i jeszcze sam ekran kosztuje 25.000 kr ... więc. O jejciu jeszcze tydzień do szkoły ... Yey! Dam jakiegoś gifa :)



 xDD  


I jeszcze jednego -


Hehe :)

PaPa!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz