Cześć, mam dla was coś fajnego (Ale bardziej dla fanów 1D). Więc jeśli chcesz takie zdjęcie ze swoim imieniem ... -
... albo takie ... -
... albo może i takie ... -
... napisz w komentarzu swoje imię i które zdjęcie chcesz a ja ci zrobię takie. Pewnie zastanawiacie się dla czego pisze wszędzie Weronika , to ja odpowiem - bo ja mam na imię Weronika ;) Mam jeszcze z Justin'em Bieber'em -
Jeśli chcesz takie to też napisz swoje imię w komentarzu. No to tyle , PaPa ;**




eliza
OdpowiedzUsuń