Ubrania są bardzo fajne. Kocham takie konQi co jest dużo ubrań.
Ja kupiłam sobie włosy i sukienkę , tak teraz wyglądam -
Może by dali jakieś nowe usta albo oczy czy nos , taki z kolczykiem xD
Ostatnio jak byłam u mojej kuzynki to byłyśmy na MSP i ona wpadła na taki pomysł , że można sobie samemu robić ubrania np. że są gotowe bluzki tylko ty sobie wybierasz czy ona będzie z długim rękawem czy na ramiączka. I też np. jakiś obrazek czy na tą bluzke jakąś kurtke itp. Vipy mogły sobie już je robić od 0 lvl ale ci co nie mają VIP'a to od 5 lvl. I jak zrobisz jakieś ubranie to inni mogą je kupować a wtedy ty dostajesz połowe ceny albo jedną trzecią. Nawet fajny pomysł ale to by było zmieniać kupe rzeczy na MSP. I pewnie by było zamknięte przez kilka dni. Ale wtedy to by było nie MovieStarPlanet tylko DesignPlanet czy coś w tym stylu. Ale się rozpisałam xD Idę śniadanie zjeść , Pa :**


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz