Cześć, więc dzisiaj będzie o MSP i JB. Najpierw zacznę od Justin'a.
Więc dzisiaj mama kupiła mi moją ulubioną gazetkę która nazywa się Júlía. Jest to islandzkie czasopismo ale dobra. Na okładce był on więc poszukałam w spisie na której stronie o nim piszą. Znalazłam na stronie 40. Pisało tam o prezencie na jego 18 i takie tam. Na następnej stronie był pokazany jego dom i Seleny. Kosztował 80 milionów (tylko nie wiem czy 80.000.000 dolarów albo czy 80.000.000 islandzkich koron), 7 sypialni, 8 łazienek, basen i dom gościnny. Tak DOM! Bym chciała też mieć taki dom ...
Ale dobra teraz MSP.
Jak może wiecie , tu na blogu jest taka ankieta -
Miało być od a nie niż ale nie da się już zmienić -.- No no to napisałam w CTR -
Po minucie dwie dziewczyny napisały to -
Jak nie widzisz to naciśnij xD Zrobiło mi się bardzo miło jak to przeczytałam. No ale ja zawsze wiedziałam że jestem od niej ładniejsza :D To tyle chyba :? No to pa pa :*



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz