piątek, 15 czerwca 2012

MSP i JB!

Cześć, więc dzisiaj będzie o MSP i JB. Najpierw zacznę od Justin'a.

Więc dzisiaj mama kupiła mi moją ulubioną gazetkę która nazywa się Júlía. Jest to islandzkie czasopismo ale dobra. Na okładce był on więc  poszukałam w spisie na której stronie o nim piszą. Znalazłam na stronie 40. Pisało tam o prezencie na jego 18 i takie tam. Na następnej stronie był pokazany jego dom i Seleny. Kosztował 80 milionów (tylko nie wiem czy 80.000.000 dolarów albo czy 80.000.000 islandzkich koron), 7 sypialni, 8 łazienek, basen i dom gościnny. Tak DOM! Bym chciała też mieć taki dom ...

Ale dobra teraz MSP.

Jak może wiecie , tu na blogu jest taka ankieta -


Miało być od a nie niż ale nie da się już zmienić -.- No no to napisałam w CTR -


Po minucie dwie dziewczyny napisały to -


Jak nie widzisz to naciśnij xD Zrobiło mi się bardzo miło jak to przeczytałam. No ale ja zawsze wiedziałam że jestem od niej ładniejsza :D To tyle chyba :? No to pa pa :*


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz