środa, 13 czerwca 2012

Coś xD

Więc hej. Moja mama miała wczoraj urodziny (12.06) i dostała bardzo dużo. Dostała ekspres do kawy, balsam który był razem z perfumami i taką solniczke i pieprzniczke co jest na baterie.

Dobra teraz coś o MSP -


HELP ME! Tylko 42.648 do lvl. Nikt mi nie daje grafów , aż taka zła jestem?


Co by tu napisać? Ostatnio zrobiłam 2 AB , to one -



xD Tą minkę mam z  >>KLIK<<

To tyle ! Pa :**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz