poniedziałek, 11 czerwca 2012

Dziwna Laska O.o

Cześć! Na początek -


0 komentarzy?! No wiecie wy co?! Ehh nie ważne , przejdźmy do tematu czyli : MSP.

Wczoraj albo przedwczoraj , już nie pamiętam byłam sobie na moim drugim koncie i chodze sobie po czat roomie i wiedze taką jakąś dziwną babe -


Musisz nacisnąć żeby zobaczyć lepiej. Jaką trzeba być idiotką żeby takie coś napisać

Jak by co to mam trzy ludziki : Agnes33 (9) , Mr. LoL (2) i ♥♥ PaTi ♥♥ (2). Mr. LoL jest chłopakiem ♥♥ PaTi ♥♥. Wiem dziwne ale jakoś nie ma ładnych chłopaków ... więc co miałam zrobić ? I nadal szukam chłopaka na Agnes33.


To tyle , Pa Pa  :**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz