ι ωαѕ ℓσѕт тιℓℓ ι fσυи∂ уσυ!
niedziela, 10 czerwca 2012
Zmiany
Hej, jak widzicie blog się trochę zmienił. Podam wam link do tła ;)
Tło -
tonabloga.blogspot.com
A tu jak go dodać na bloga -
tonabloga.blogspot.com
Mam do was taką jedną sprawe : Czy wy możecie pisać jakieś komy ?
No proszę , chociaż jeden!
Piosenka na koniec -
:****
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz