sobota, 9 czerwca 2012

Wakacje (Ale tylko u mnie XD)

Halo! Ja mam już wakacje a wy nie , Ya Suckers ! Dokładnie to już miałam 7 ale nie chciało mi się pisać. I z tej okazji że mam wakacje pioseneczka -


Super piosenka!

Chyba znienawidziłam Euro , bo wiecie co ? Ponad połowa moich znaj na MSP ubiera się na biało czerwono i wydaje tyle kasy jak można dać komuś coś z listy np. mi xD Ale ja mówię serio , te ubrania założą tylko raz ... no może dwa razy jak Polska wygra Euro (To by musiał być jakiś cud).

Ale się dzisiaj nasprzątałam -.- Bo siostra mojej mamy (18) przyleci tu na Islandię to musi być czysto no ale do 25 się zakurzy i znowu będę musiała sprzątać -


To ymm Pa Pa :***

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz