Super piosenka!
Chyba znienawidziłam Euro , bo wiecie co ? Ponad połowa moich znaj na MSP ubiera się na biało czerwono i wydaje tyle kasy jak można dać komuś coś z listy np. mi xD Ale ja mówię serio , te ubrania założą tylko raz ... no może dwa razy jak Polska wygra Euro (To by musiał być jakiś cud).
Ale się dzisiaj nasprzątałam -.- Bo siostra mojej mamy (18) przyleci tu na Islandię to musi być czysto no ale do 25 się zakurzy i znowu będę musiała sprzątać -
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz