OMG! Ale jestem zdenerwowana! Prosze bardzo -
Ymmm ... no bo to się tak zaczeło że ja napisałam w CTR że mam 600 ileś sc i co mam z nimi zrobić to ona wtedy mi wysłała -
-Kupisz mi coś z lż za 3 albo 4 upiminki ode mnie ?
-Nie
-Hahaha nie to nie a opłaca ci sie bo sama byś wybrała te żeczy
P.S. To się na początku mówi -.-
Ja-Ta tylko ty zaraz nie , nie , nie , nie , nie , nie
-Tak dam co chcesz tylko takiego żeby był cały komplet zrub looka to zobacze
-Ale ja nic od ciebie ni chce twój look mi nie odpowiada
-To zobacz sobie moje ciuchy bo mam nowych dużo
-Ok zobacze
No i potem było to co jest na górze. A to nie wszystko kurde! Jestem sobie w Vip Club a tu jakaś baba mówi -
A-Ja mam prawie 3000 znaj ,dokładnie 2997!
A tu jakaś inna idiotka
B-Naprawde????
A-No
A ja wtedy -
C(Ja)-Nie możesz mieć 3000 znja -.-
B-Ona może
A-No ja moge
C-Masz 5lvl więc możesz mieć 500 znaj
B-No, 500 plus 400 dodatkowe!
C-Yyy naucz się liczyć!
B-A ty pisać
No i się nasza rozmowa urwała , a i jeszcze na koniec powiedziała że jestem głupia (Yyy raczej sama jest głupia jak nie wiem ile to 500+400(=900 XD)
To papa!


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz