ι ωαѕ ℓσѕт тιℓℓ ι fσυи∂ уσυ!
środa, 2 maja 2012
Zmiany na MSP!
Więc siemka! W końcu jest tak ja na duńskim MSP :)
Nie widzisz tłumoku to naciśnij! Sorry że zamazałam chłopaka ale się brzydko ubrał więc ... -.-
Dobra to ja już kończę bo muszę iść na dodatkowy basen -.- Papa.!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz