-Chomika >>KLIK<<
-Inny kursor >>KLIK<<
-Śnieg (ale są też inne rzeczy) >>KLIK<<
-Zakaz kopiowania
Jeszcze tło zmienie i nagłówek.
Co by tu jeszcze może muzyczke ?
Aaa i jeszcze -
Proszę o pomoc! A możecie mi obejrzeć mi 12seQ?
To chyba tyle bo za 4 godziny do dentysty a tu jeszcze ładne tło trzeba w googlach znaleźć i zrobić nagłówek , To PaPatki :***

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz