wtorek, 8 maja 2012

Zmiany na blogu

Hej, troch dodałam różnych rzeczy na blog dokładnie to -

-Chomika  >>KLIK<<
-Inny kursor >>KLIK<<
-Śnieg (ale są też inne rzeczy) >>KLIK<<
-Zakaz kopiowania

Jeszcze tło zmienie  i nagłówek.

Co by tu jeszcze może muzyczke ?


Aaa i jeszcze -


Proszę o pomoc! A możecie mi obejrzeć mi 12seQ?
To chyba tyle bo za 4 godziny do dentysty a tu jeszcze ładne tło trzeba w googlach znaleźć i zrobić nagłówek , To PaPatki :***



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz