A dzisiaj jest pierwszy półfinał Eurowizji i ja sobie obejrzę a wy nie XD Ja sobie normalnie legalnie obejrzę na stronie - >>KLIK<< Wy nie obejrzycie bo TVP2 albo 1 nie będzie nadawać. Jutro powiem wam kto przeszedł. Mam nadzieje że Finlandia i Islandia a i Dania przejdzie dalej no i jeszcze oczywiście Szwecja .
Dzisiaj będą -
To jest po Angielsku bo skopiowałam z Eurovision.tv . Dobra teraz troche o MSP. Więc tak , ja szukam chłopaka! I brakuje mi 54.295 f do lvl 10, prosze o pomoc ! To PaPa
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz