wtorek, 22 maja 2012

Eurowizja i MSP!

Siema, wiem że długo mnie nie było ale nie miałam czasu żeby coś napisać. Ymmm co by tu ... ?

A dzisiaj jest pierwszy półfinał Eurowizji i ja sobie obejrzę a wy nie XD Ja sobie normalnie legalnie obejrzę na stronie - >>KLIK<< Wy nie obejrzycie bo TVP2 albo 1 nie będzie nadawać. Jutro powiem wam kto przeszedł. Mam nadzieje że Finlandia i Islandia a i Dania przejdzie dalej no i jeszcze oczywiście Szwecja .

Dzisiaj będą -

 (Można na to nacisnąć , jak się naciśnie to zobaczysz piosenka)

To jest po Angielsku bo skopiowałam z Eurovision.tv . Dobra teraz troche o MSP. Więc tak , ja szukam chłopaka! I brakuje mi 54.295 f do lvl 10, prosze o pomoc ! To PaPa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz