czwartek, 24 maja 2012

MSP i Eurowizja :3

Hej , najpierw będzie o MSP. Więc , dzisiaj ukazał sie nowy koneQ. Nazywa sie Hipster (?). Fajna jest nawet,
fajne są animki XD To będzie krótka notka. A co do Eurowizji to te kraje przeszły (On są razem z tą 5 która nie musi brać udziału w półfinałach) a i dziś będzie drugi półfinał. Dobra coś nie działa ale co pamiętam to dalej przeszli : Islandia , Dania , Cypr , Rosia , Irlandia , chyba Grecia oj nie będę wam mówić , po prostu pokarze wam video -


Moja Islandia przeszła <3 ale nie Finlandia :( Kurde ta Irlandia przeszła !!! Dzisiaj będzie Szwecja :D To PaPa!


EDIT 26.05.2012 - Hejoooo .! Tenn no dzisiaj jest finał Eurowizji , a w drugim pół finale przeszli -



O jezuuuu Norwegi przeszła -.- Ale Szwecja przeszła :D!! Dobra to pa .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz