czwartek, 9 sierpnia 2012

Koniec z MSP :(

Hejjjj ... strasznie długo nie pisałam ale to dla tego że już nie będę grała raczej na/w MSP. Dla czego? Bo dla tego że znudziło mi się już to zbieranie kasy nie wiadomo po co. Zmieniłam nazwe tego bloga na You're the reason that we started this fight i "adres" na thewantedmyworld.blogspot.com. Będę tu wstawiać zdj członków TW i pisać takie posty jakie wcześniej pisałam na Mój Blog (Usunełam go bo tyle by było przy nim roboty ale , głupia ja byłam zapomniałam że na nim było pond 4.000 wejść a na tym jest tylko ponad 500 -.-)


Zmieniłam nick na TheWanted_MyWorld. PaPa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz