niedziela, 12 sierpnia 2012

Coś ...

Cześć ... Może na początek muzyczka?


Jak by ktoś nie wiedział STRASZNIE lubię tego Conor'a! Tak bardzo jak Bieber'a , ale nie tak bardzo jak The Wanted :)


Może zaczne od tego że kupiłam sobie wczoraj The Sims 3 Luksusowy Wypoczynek. Nawet fajny, fajne są piżamy. Miałam sobie kupić Karierę ale nie było -.-' Bo jak by co to ja mieszkam za granicą jak by ktoś jeszcze się nie skapną, a tak dokładnie to NA Islandii. Patrzyłam czy już jest płyta tego Conor'a -

 Ale nie maaaaa :( Wiem że mogę sobie ściągnąć piosenki z netu ale wole mieć płytę. Piosenki są w lepszej jakości i chce mieć taką "pamiątkę". Mam już Believe, czyli płytę Biebsa -


Nie wiem dla czego słucham teraz tylko piosenkarzy płci męskiej. Może dla tego że jak śpiewam ich piosenki to mi jest łatwiej ...  Dobra to na koniec jeszcze pioseneczka , Papa -



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz