sobota, 28 kwietnia 2012

Wstęp Xd

Helą, więc to jest mój nowy blog nie jest jeszcze gotowy. Muszę jeszcze poprawić nagłówek itp. Jeśli nie wiesz jak nazywam się na MSP to nazywam się Agnes33. Ale to można się domyślić po linku. Tu będę pisać częściej niż na mojblogowszystkim.blogspot.com. Nie jestem pewna ale może zrobię koneQ.

Tak dla przypomnienia to ja tak wyglądam -


Help meeee!!! -


Poratuj grafem albo obejrzyj mi 1 filma! I ten mój chłopak a tak w ogóle to mój Ex zerwał ze mną :( Takie ciacho no ale ja taka brzydka to było pewne -.- No ale tydzień po zerwaniu jakiś chłopak mnie zapytał , był nawet ładny więc nacisnełam ok. To on -


Nie jest taki ładny jak mój ładny no ale ładny też jest to znaczy mi się podoba i nie ważne że jest 4 lvl mniejszy ode mnie. Fajny ma fryz Xd To na tyle , papatki!!!

2 komentarze:

  1. I Znówu Znalazłaś Masz Haka Do Chłopaków xd ^^


    Pozdro-$nooki ^^

    OdpowiedzUsuń