niedziela, 29 kwietnia 2012

Gazetka!

Hej, wczoraj znalazłam jedną stronę pl.wix.com na której można robić gazetki na bloga. Ale kurde ja nie mogę tego ogarnąć! Mam już gotową okładkę (Robiłam ją dla zabawy) To ona -

 Robiłam ja w PhotoFlirte 7 i PhotoScape. Tak , nazywał by się |The Agnes Magazine|. Wiem nie jest taka piękna jak np. okładka gazetki AnanaseQ no ale się starałam. Może ktoś pomoże? Ja tam troche wiem jak ją zrobić ale jak dodać więcej stron ???!!! Bo np. AnanaseQ ma ich chyba z dziesięć -.- Albo może ktoś podać jakąś inną stronę na której można robić gazetki. Proszę o pomoc!!! To papa :***

1 komentarz:

  1. Kiedy bede Next Post Plose c;


    Pozdro - $nooki


    ; ))

    OdpowiedzUsuń